Proces z pohledu uživatele

Navigation:  Ochrana osobních údajů >

Proces z pohledu uživatele

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Uživatelem CloudForm je fyzická osoba, která poskytne své osobní údaje na registračním formuláři, který vytvořil zákazník systému CloudForm. Uživatel je tedy subjekt osobních údajů, správcem je zákazník systému CloudForm a zpracovatelem je SUMA s.r.o., poskytovatel a provozovatel CloudForm.

 

Pokud jako uživatel poskytnete osobní údaje na registračním formuláři a udělíte souhlas správci s jejich zpracováním, celý proces je realizován takto:

ProcessUser

 

Jistě Vás zajímá jaké máme povinnosti. Můžeme zde dalekosáhle vypisovat co nám vše ukládá GDPR, zahrnout Vás výrazy jako by-design, by-default, double opt-in apod. Ale to vše jsou naše povinnosti, které bychom dodržovali bez ohledu na GDPR, protože víme jakou hodnotu data mají.

Proto je naším cílem veškerá data maximálně zabezpečit a zajistit aby je mohl zpracovávat jen ten, komu při registraci zpracování povolili. Toto je naše povinnost. A abychom jí dosáhli tak jsou vaše data všude kde je ukládáme, nebo kamkoli transportujeme zašifrována velmi silným šifrovacím algoritmem. Jakmile formulář odešlete, data se zašifrují už na vašem počítači, pak dorazí na náš server a zašifrovaná se uloží databáze. Takže nešifrovaná jsou jen tehdy, když jsou zobrazena.

Zároveň je sadou bezpečnostních algoritmů zajištěno, aby Vaše data nemohl zpracovávat nikdo jiný, než oprávněný správce.

A v neposlední řadě je celý systém monitorován, zda nedochází k anomáliím zpracování, nebo podezřelým aktivitám.

Pokud budete mít dotazy, nebo vás zajímají technické detaily, kontaktujte pověřence společnosti SUMA s.r.o. na e-mailu dpo@sumanet.cz.